Sova kup u Vinkovcima

U subotu 18.05. naši plivači su nastupili na plivačkom mitingu Sova kup u Vinkovcima ! Nastupilo je ukupno 234 plivača i plivačica iz 12 plivačkih klubova. Za odlične rezultate našeg kluba pobrinulo se 30 plivača i plivačica 🤗 Osvojili smo ukupno 20 medalja, od čega su 9 zlatnih🥇, 2 srebrne 🥈i 9 brončanih🥉 medalja, čestitamoo 🥳🥳

Osvajači medalja su :

•Marta Živić – 50m leđno 🥇, 50m delfin 🥇,100m prsno 🥇, 50m kraul 🥇 i 100m mješovito 🥇
•Minja Radojčić – 50m leđno🥉, 50m kraul 🥉 i 100m mješovito 🥉
•Milica Rajak – 50m delfin 🥇, 50m kraul 🥈 i 100m mješovito 🥉
•Teona Arsenović – 50m delfin 🥉 i 50m kraul 🥈
•Anja Terzić – 50m kraul 🥉 i 100m mješovito 🥇
•Sergej Skenderija – 50m delfin 🥇, 50m kraul 🥉 i 100m mješovito 🥇
•Adrian Koruga – 50m delfin 🥉 i 50m prsno 🥉

Iznimno smo ponosni na sve naše plivače i plivačice i čestitamo im na osobim rekordima i posebne čestitke našim novim članovima koji su po prvi puta nastupili za naš klub 👏🏼👏🏼

 • Ognjen Marić, Aleksej Hadžić, Ivan Pranjić, David Nedić, Jovan Knežević, Karlo Leko, Filip Matić, Josip Subotić, Mihael Subotić, Borna Banožić, Ivan Hajduković, Aleksa Trbulin, Leo Vidrač Omeragić, Ivan Bilić, Lorena Pančić, Ivona Bosić, Ena Bosić, Jana Nenić, Nera Bartulović, Ana Ivančević, Lanara Radojčić i Lena Rajak.

Na natjecanje ih je pratila trenerica Jelena Stojadinović.

Podijeli: