PK Vukovar sjajan na natjecanju Beograd Trophy 2024.

Iza nas je još jedna uspješna “natjecateljska” subota 📢👏

Naši kadeti Stefan Tintor, Lovro Brođanac, Roko Tišov I junior Luka Čarapović nastupili su u Beogradu na međunarodnom plivačkom mitingu Beograd Trophy 2024.

Nastupilo je oko 300 natjecatelja iz 17 klubova.

Naši plivači nastupili su na prvom danu natjecanja u 11 utrka i isplivali 11 osobnih rekorda, te osvojili 9 medalja 🤝🥇🥈🥉

Najzapaženiji rezultat je isplivao Luka Čarapović u disciplini 100m slobodno te s rezultatom 52.74 (701FB) osvojio 2.mjesto ,plivajući rame uz rame s olimpijcem Velimirom Stefanovićem. 🥈

U disciplini 400m slobodno s osobnim rekordom zauzeo je 1. mjesto u kategoriji juniora. 🥇

Lovro Brođanac je pratio Luku sa sjajnim utrkama i isplivao prvi puta 100m slobodno ispod jedne minute, te mu je novi osobni rekord 59.40 (490FB)

U kategoriji kadeta zauzeo je 1.mjesto 🥇

Također u disciplini 400m slobodno isplivao je osobni rekord te on sada iznosi 4:37.37(499FB)

U kategoriji kadeta 1. mjesto 🥇

U disciplini 50m delfin s osobnim rekordom zauzeo je 2.mjesto u kategoriji kadeta.🥈

Stefan Tintor nastupio je u disciplinama 50m delfin, 100m slobodno I 400m slobodno ,kao i Lovro popeo se 3 puta na postolje ,a isplivao je sve osobne rekorde.

U disciplini 50m delfin zauzeo je 3.mjesto.🥉

U disciplini 100m slobodno zauzeo je 3.mjesto,🥉 dok je u disciplini 400m slobodno bio srebrni, 2. mjesto 🥈sve je postigao u kategoriji kadeta.

Roko Tišov nastupio je u disciplinama kao Stefan i Lovro (50m delfin, 100m slobodno, 400m slobodno)

Isplivao je sve osobne rekorde, a najuspješniji je bio u disciplini 400m slobodno, te se popeo na natjecateljsko postolje kao 3. u kategoriji kadeta. 🥉

Jako smo ponosni na vas i čestitamo od ❤️

Trud i rad se uvijek na kraju isplati, a to ste dokazali posebno ovim nastupima na proteklom natjecanju! 🤝👏

Na natjecanje ih je pratio trener Ivan Koščević.