POJEDINAČNO KADETSKO I JUNIORSKO PRVENSTVO ŠAHOVSKE ZAJEDNICE ŽUPANIJA – ISTOK

Na održanom POJEDINAČNOM KADETSKOM I JUNIORSKOM PRVENSTVU ŠAHOVSKE ZAJEDNICE ŽUPANIJA – ISTOK u Strizivojni 03.-04-09.2022. godine nastupilo je 14 naših igrača.

U kategoriji curica do 12 godina nastupile su Dunja Uzelac, Eva Maltašić, Jelena Erceg, Sara Andrić i Tia Kajinić.

𝑫𝒖𝒏𝒋𝒂 𝑼𝒛𝒆𝒍𝒂𝒄 osvojila je 𝒔𝒓𝒆𝒃𝒓𝒏𝒖 𝒎𝒆𝒅𝒂𝒍𝒋𝒖 s osvojenih 5 bodova. 𝑬𝒗𝒂 𝑴𝒂𝒍𝒕𝒂𝒔̌𝒊𝒄́ osvojila je 10. mjesto s 4 boda, a 𝑱𝒆𝒍𝒆𝒏𝒂 𝑬𝒓𝒄𝒆𝒈 11. mjesto također s 4 boda. 𝑺𝒂𝒓𝒂 𝑨𝒏𝒅𝒓𝒊𝒄́ imala je 2.5 boda, a 𝑻𝒊𝒂 𝑲𝒂𝒋𝒊𝒏𝒊𝒄́ 2 boda.

U kategoriji dječaka do 12 godina nastupili su Filip Jonjić, Davor Padežanin, Petar Marušić i Duje Mandarić.

𝑫𝒖𝒋𝒆 𝑴𝒂𝒏𝒅𝒂𝒓𝒊𝒄́ s 4.5 boda osvojio je 5. 𝒎𝒋𝒆𝒔𝒕𝒐 u kategoriji do 12 godina.

𝑷𝒆𝒕𝒂𝒓 𝑴𝒂𝒓𝒖𝒔̌𝒊𝒄́ s 4.5 boda osvojio je 𝒃𝒓𝒐𝒏𝒄̌𝒂𝒏𝒖 𝒎𝒆𝒅𝒂𝒍𝒋𝒖 u kategoriji do 10 godina što je ukupnom poretku do 12 godina 8. mjesto.

𝑫𝒂𝒗𝒐𝒓 𝑷𝒂𝒅𝒆𝒛̌𝒂𝒏𝒊𝒏 s 4 boda osvojio je 𝒛𝒍𝒂𝒕𝒏𝒖 𝒎𝒆𝒅𝒂𝒍𝒋𝒖 u kategoriji do 8 godina što je u ukupnom poretku do 12 godina 14. mjesto.

𝑭𝒊𝒍𝒊𝒑 𝑱𝒐𝒏𝒋𝒊𝒄́ osvojio je 4. 𝒎𝒋𝒆𝒔𝒕𝒐, s osvojena 3 boda, u kategoriji do 8 godina.

U kategoriji do 16 godina klub su predstavljali Nikola Konjević, Fran Mandarić i Borna Radić.

𝑵𝒊𝒌𝒐𝒍𝒂 𝑲𝒐𝒏𝒋𝒆𝒗𝒊𝒄́ s 5 bodova osvojio je 𝒛𝒍𝒂𝒕𝒏𝒖 𝒎𝒆𝒅𝒂𝒍𝒋𝒖 u ukupnom poretku do 16 godina (kao i u poretku do 14 godina).

𝑭𝒓𝒂𝒏 𝑴𝒂𝒏𝒅𝒂𝒓𝒊𝒄́ s 4.5 boda osvojio je 5. 𝒎𝒋𝒆𝒔𝒕𝒐 u kategoriji do 16 godina.

𝑩𝒐𝒓𝒏𝒂 𝑹𝒂𝒅𝒊𝒄́ s 3.5 boda osvojio je 4. 𝒎𝒋𝒆𝒔𝒕𝒐 u kategoriji do 14 godina.

U kategoriji do 20 godina klub su predstavljali Andro Matak i Šimun Sauka.

Š𝒊𝒎𝒖𝒏 𝑺𝒂𝒖𝒌𝒂 osvojio je 3 boda i 10.mjesto, a 𝑨𝒏𝒅𝒓𝒐 𝑴𝒂𝒕𝒂𝒌 2.5 boda i 14.mjesto.

Čestitamo treneru Zoranu Ljikaru i svim našim članovima na izvrsnoj igri i sportskom duhu, a posebne čestitke osvajačima medalja. Bravo.