Wushu kung fu kup u Rijeci

U nedjelju 08.10. je održano Wushu kung fu natjecanje u sportskim disciplinama statični Tuishou i Light Sanda.

Wushu sportaši iz cijele Hrvatske okupili su se u dvorani osnovne škole Srdoči, u Rijeci.

Taijiquan wushu klub Vukovar je sa dva natjecatelja nastupio u disciplini Tuishou.

Jelena Begović  je nastupila u seniorskoj kategoriji do 60kg. Izgubivši borbu od domaće natjecateljice u finalu zauzela je drugo mjesto.

Alen Bilogrević  je dominantnom pobjedom u finalu zauzeo prvo mjesto u kategoriji seniora do 60kg.

Jelena i Alen su aktivni reprezentativci Hrvatske Wushu reprezentacije. Ovaj kup kao i državno natjecanje koje će se održati početkom prosinca u Zagrebu ujedno su i priprema za Europsko Wushu prvenstvo koje bi se trebalo održati sredinom prosinca u Istanbulu, u Turskoj.