Kadetsko prvenstvo Hrvatske u plivanju

21.i 22.7.2023.održano je prvenstvo Hrvatske za kadete u Zagrebu na bazenu Svetice. Natjecanje je održano iz 3 djela ,a ukupno je nastupilo preko 190 kadeta 2009./10)i kadetkinja (2010./11.)

Naš klub predstavljali su Ivana Kosanović, Marta Žuvić, Stefan Tintor I Lovro Brođanac,zajedno s trenerom Ivanom Koščevićem.

Iza nas je posljednje natjecanje u sezoni 2022./23.,a cijelu sezonu s ponosom možemo ocijeniti kao najuspješniju do sada 😊🤗

Naši kadeti, vratili su se u Vukovar s novim iskustvom s tako velikog natjecanja i puni pozitivnih dojmova ,ali i osobnih rekorda 🙂

Nastupili smo ukupno 17 puta u različitim disciplinama ,a isplivano je 13 osobnih rekorda.

Ovaj podatak nam govori kako se sav trud i rad isplatio,a na tome zahvaljujemo,djeci,trenerima,roditeljima i svima koji su doprinijeli ovakvim rezultatima 🙏

Najbliže postolju bila je Ivana Kosanović u disciplini 200m prsno gdje je zauzela 4.mjesto s novim osobnim rekordom.

U disciplini 100m prsno zauzela je 5.mjesto(OR),dok je u disciplini 200m mješovito zauzela 7.mjesto(OR).U disciplini 100m leđno zauzela je 12.mjesto(OR).

U disciplini 100m slobodno zauzela je 9.mjesto(OR)

Marta Žuvić najvrijednij nastup imala je u disciplini 400m mješovito s osobnim rekordom, zauzela je 9.mjesto u ukupnom poretku.
U disciplini 200m mješovito (OR) zauzela je 13.mjesto,dok je u disciplini 200m leđno zauzela 10.mjesto (OR).
U disciplini 200m leptir s novim osobnim rekordom zauzela je 7.mjesto.
U disciplini 100m leđno zauzela je 13.mjesto.

Lovro Brođanac najvrjedniji nastup po Fina bodovima imao je u disciplini 100m slobodno,a zauzeo je 22.mjesto.
U disciplini 400m mješovito osobni rekord popravio je za gotovo 14 sekundi i zauzeo 11.mjesto.
U disciplini 200m mješovito zauzeo je 16.mjesto (OR).
U disciplini 100m leptir zauzeo je 20.mjesto (OR) dok je u disciplini 100m prsno zauzeo 23.mjesto.

Stefan Tintor najvrjedniji nastup isplivao je u disciplini 100m leptir s novim osobnim rekordom, te zauzeo 23.mjesto.
U disciplini 200m leptir isplivao je sjajnu utrku te poboljšao svoj osobni rekord za gotovo 10 sekundi i zauzeo 14.mjesto u ukupnom poretku.

Naše dvije cure u ukupnom poretku klubova zauzela su 9.mjesto,dok su naša dva viteza zauzeli 22.mjesto.

Kako su nam gotovo svi plivači ulazni kadeti s opravdanjem očekujemo još bolju sezonu i još mnogo dobrih utrka,a do nove sezone želimo svima bezbrižno i sretno ljeto