Andrej Samardžija m.kadetski viceprvak Hrvatske. Strahinja Glamočak brončani

Na pojedinačnom prvenstvu Hrvatske za mlađe kadete koje je održano u Hrvatskom boksačkom centru u Zagrebu od 25-28.05.2023.god. Boksači BK Borova ostvarili odlične rezultate. U konkurenciji 98 boksača iz 32 kluba koji su se natjecali u 10 težinskih kategorija dva boksača BK Borovo koji su se plasirali u završnicu uzeli su medalje.

Andrej Samardžija u kategoriji do 46 kg u finalu na bodove izgubio od Dražesna Balena iz BK Predator Rijeka i tako zauzet 2 mjesto/srebrena medalja/.

Strahinja Glamočak u kategoriji do 44 kg izgubio je u polufinalu od Hrvoja Kasumovića iz Zagreba i zauzeto 3 mjesto/brončana medalja/. Kasumović je postao državni prvak i proglašen je najboljim mladim boksačem Hrvatske. Ovo nam govori koliko je Strahinjin rezultat velik.

Sve čestitke ovoj dvojici mladih boksača koji će u budućnosti ostvarivati još veće rezultate.